ПРО НАС

NEWTONE PHARMA  – одна з компаній, які динамічно розвиваються на фармацевтичному ринку, вона відрізняється інноваційним підходом до вирішення завдань в області виробництва фармацевтичних продуктів.

Наші фахівці створюють унікальні рецептури, яким немає аналогів в Україні. Вся продукція NEWTONE PHARMA  відповідає фармакологічним стандартам якості, що підтверджується міжнародним сертифікатом GMP.

Головний офіс компанії NEWTONE PHARMA  розташований в Лондоні (Великобританія), а в 2014 р було відкрито Представництво компанії в Україні.

Співробітники компанії NEWTONE PHARMA  і її офіційних представництв – це команда професіоналів, відданих своїй справі і корпоративній ідеї сучасних інноваційних формул здоров’я.

Діяльність Представництва NEWTONE PHARMA  заснована на встановленні довгострокових партнерських відносин з виробниками (на основі ліцензування, контрактного виробництва), дистриб’юторами, аптечними мережами і медичними спільнотами.

Наша місія полягає в забезпеченні необхідних інноваційних продуктів високої якості за доступними роздрібними цінами, заснованих на очікуваннях споживачів і фармацевтів.